ייעוץ למשכנתאות, ליווי וטיפול

תכלית פיננסית, בוטיק כלכלי למשכנתאות ולמימון. החברה שמה לה למטרה להביא ללקוחותיה את הצעות המשכנתא הטובות והמתאימות, שנולדו מתוך חשיבה ומיפוי ובהתאם ליכולות האמיתיות של לקוחותיה.

  • ייעוץ משכנתאות: הליך העבודה הכולל הוא בחינה כלכלית ואומדן מדויק של יכולת ההחזר החודשית של הלקוח וסקירת החיים הכלכליים ביום שאחרי המשכנתא. תכלית פיננסית מספקת לכם את המודלים הנכונים בהתאמה אישית, מלווה אתכם יד ביד ומסייעת בכל שלב בתהליך.
  • הליכי העבודה מול תכלית: ליווי בראש ושקיפות מלאה. הם אלו העומדים מולנו, הם אלו המסייעים לנו לצמוח ולגדול והם אלו אשר בזכותם הפכה תכלית לבוטיק מוביל בשוק מוצף יועצים. האמינות והנכונות שלנו להעניק ללקוח את הנתונים הרלוונטיים, את האוזן הקשבת ואת ההסבר הנכון, יחד עם ראייה ברורה ובניית מודלים, הם אלו המבדילים אותנו בנישה פיננסית רבת משמעות.
  • עבודה מול גורמי חוץ: תכלית פיננסית מספקת ללקוחותיה סל פתרונות מלא. בין אם מדובר ברישום המשכנתא, עבודה מול שמאים , עו"ד , ייפוי כוח נוטריוני , החתמה על הסכמה לדרגה שנייה , מכתב כוונות, ביטוחים ועוד.
  • סל המוצרים שלנו: כולל בניית מודלים למשכנתאות, ליווי וייעוץ, הגדלת מסגרת אשראי צירוף הלוואה לכל מטרה, ומוצרים פיננסיים נוספים.
  • ליווי אישי וצמוד: מלא וללא פשרות. העבודה מול תכלית פיננסית, מתחילת התהליך ועד סופו. במילים אחרות, אנו מחויבים ללקוח עד תום הפרויקט ולעניין זה בכלל אותן "משימות קטנות" המתבקשות ע"י הבנק לקראת קץ התהליך. לרוב מדובר בעניינים פעוטים ובירוקרטיים. תכלית משמשת כמשענת חזקה ויציבה גם בשלבים אלו.
  • התחייבות לחמש שנים: וביצוע בדיקת כדאיות במהלך שנים אלה. לרוב, הבנקים והמוסדות הפיננסיים מציעים תכניות מגוונות ומשתנות מחד ומאידך, מצבו הכלכלי של הלקוח משתנה בהתאם למקור פרנסתו כמו גם בהתאם לגורמים השונים המשפיעים על ההוצאות.

 

תכלית פיננסית,

לדעת מה מחכה לך!

מידע ומאמרים נוספים

השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן